top of page

Mon, Dec 09

|

Location is TBD

Webinář#1: Ze života kouče

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové, rádi bychom Vám představili novou aktivitu ICF Komise pro etiku profesionálního koučování, která nabídne diskusi nad Vámi vybranými zajímavými etickými tématy prostřednictvím pravidelně organizovaných interaktivních webinářů

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Webinář#1: Ze života kouče
Webinář#1: Ze života kouče

Time & Locations

Dec 09, 2019, 7:00 PM – 8:00 PM

Location is TBD

About

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,   rádi bychom Vám představili novou aktivitu ICF Komise pro etiku profesionálního koučování, která nabídne diskusi nad Vámi vybranými zajímavými etickými tématy prostřednictvím pravidelně organizovaných interaktivních webinářů s cílem posílit vědomí etiky v životě každého z nás, profesionálních koučů, potažmo každého ve společnosti.     Otevíráme pilotní projekt pro období od prosince tohoto roku do dubna roku příštího, kdy by mělo být uskutečněno 5 webinářů. Tato on-line setkání budou následně uložena ve formě záznamu tak, aby se členové ICF k nim mohli kdykoli dostat, příp. vrátit. 

Za osobní účast na on-line setkání získáte body dalšího vzdělávání – 1 CCEU, které můžete využít při obnově ICF certifikace. 

Téma webináře můžete ovlivnit i vy sami. Můžete vybrat téma prostřednictvím hlasování v anketě do 4.12.2019 

Vybrané téma webináře  bude připraveno do krátké prezentace s následující diskuzí hostů. Budete mít možnost pokládat otázky,  interaktivně ovlivňovat průběh on-line setkání a dozvědět se tak to, co vás opravdu zajímá. 

Těšíme se na společné diskuze, objevy a sdílení. 

Sdílet událost

bottom of page