top of page

Thu, May 07

|

ICW2020 Webinar

NLP Koučink v praxi

Jaké je místo neurolingvistického programování (NLP) v řízení, komunikaci, jednání s lidmi, motivování, ovlivňování nebo modelování za účelem dosažení vynikajícího výkonu a úspěchu?

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
NLP Koučink v praxi
NLP Koučink v praxi

Time & Locations

May 07, 2020, 7:00 PM – 8:30 PM

ICW2020 Webinar

Guests

About

NLP Koučink v praxi: 

Neurolingvistické programování (NLP) je nauka o struktuře subjektivní zkušenosti. Zabývá se tím, jak si utváříme svůj vlastní svět – naší jedinečnou zkušeností s tím, kdo jsme, co děláme a jak vnímáme ostatní nebo jak myslíme a jak se učíme.  NLP zahrnuje každou aktivitu, která se týká jednání s lidmi. NLP zkoumá jak jazyk ovliňuje naše myšlenky a činy. Užíváme jazyka abychom komunikovali, ovlivňovali a motivovali – NLP se zabývá jak ovlivňovat a modelovat za účelem dosažení vynikajícího výkonu a úspěchu.

Vzhledem k virtuální formě tohoto setkání se soustředíme jen na několik aspektů NLP formou prezentace, diskuze a  jejich praktického využití.

  

Mgr. Daniel Tylš

Psycholog, Lektor, Kouč, Certifikovaný master Neuro-lingvistického programování, Zabývá se stavbou týmů, strategií a optimalizací výsledků.

Ing. Miroslav Czadek, Ph.D., MBA, LLM

Projektový kouč

Certifikovaný Erickson Profesionální kouč, Certifikovaný Master Practitioner NLP, New Code Practitioner NLP a člen ICF CR. Věnuje se projektovému řízení, řízení změn ve firmách a koučinku projektových týmů i jednotlivců. #projecoach

Sdílet událost

bottom of page