top of page

Tue, May 05

|

ICW2020 Webinar

Koučink a hypnoźa

Víte že, hypnózu může provádět stejně dobře malý kluk, blondýnka nebo námořník z ponorky? Je to totiž více o charakteristice klienta než o osobnosti hypnotizéra. Zkušený kouč tak může rozšířením svého portfolia o hypnózu plně využít zdroje klienta k naplnění cílů koučování.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Koučink a hypnoźa
Koučink a hypnoźa

Time & Locations

May 05, 2020, 7:00 PM – 8:30 PM GMT+2

ICW2020 Webinar

Guests

About

Koučink a hypnóza: 

Řada psychoterapeutických metod byla úspěšně aplikována v koučování a běžně je praktikují kouči a psychologové při koučování. Aplikace hypnózy v koučování se používá, když se odkazuje na použití hypnotických technik a principů, které lze úspěšně využít k dosažení cílů koučování.

Vzhledem k virtuální formě tohoto setkání se soustředíme jen na několik aspektů hypnózy formou diskuze, jejich praktické využití jako například snížení úzkosti, stresu, navození relaxačního stavu apod.  

PhDr. Martin Dlabal, Ph.D.

Martin je klinický psycholog, psychoterapeut a hypnoterapeut.

Absolvent FF UK Praha, obor psychologie. V současné době působí jako odborný asistent na katedře psychologie PF UJEP v Ústí nad Labem a konsiliární psycholog v nemocnici na Bulovce. Dále se věnuje psychologickému poradenství a hypnoterapii.

Martinovi služby najdete na těchto adresách:

Ing. Miroslav Czadek, Ph.D., MBA, LLM

Projektový kouč

Certifikovaný Erickson Profesionální kouč, Certifikovaný Master Practitioner NLP, New Code Practitioner NLP a člen ICF CR. Věnuje se projektovému řízení, řízení změn ve firmách a koučinku projektových týmů i jednotlivců. #projecoach

Sdílet událost

bottom of page